Poniższych NPC możemy znaleźć w Lasach Nieustającej Pieśni.
Oferujący zadania
Horda
- Aeldon Sunbrand <Captain of the Blood Hawks>
- [5] Unstable Mana Crystals
- [6] Darnassian Intrusions
- [7] The Dwarven Spy
- [7] Fairbreeze Village
- Apothecary Thedra
- [10] The Fallen Courier
- Apprentice Loralthalis
- [10] Deactivating the Spire
- [10] Where's Wyllithen?
- [10] Word from the Spire
- Apprentice Meledor
- [6] Soaked Pages
- [6] Taking the Fall
- Apprentice Mirveda
- [9] Corrupted Soil
- [9] Unexpected Results
- [9] Research Notes
- Apprentice Ralen
- [6] Roadside Ambush
- Arathel Sunforge <Journeyman Blacksmith>
- [10] The Spearcrafter's Hammer
- Arcanist Helion
- [3] Thirst Unending (Krwawy elf)
- Arcanist Ithanas
- [4] A Fistful of Slivers (Krwawy elf)
- Ardeyn Riverwind
- [10] The Scorched Grove
- Captain Kelisendra
- [8] Grimscale Pirates!
- Courier Dawnstrider
- [10] Delivery to Tranquillien
- Groundskeeper Wyllithen
- [10] Cleaning up the Grounds
- Hathvelion Sungaze
- [7] Fish Heads, Fish Heads...
- [9] The Ring of Mmmrrrggglll
- Instructor Antheol
- [6] Swift Discipline
- [10] Fetch!
- [10] The Purest Water
- [10] Recently Living
- Jesthenis Sunstriker <Paladin Trainer>
- [2] Well Watcher Solanian (Krwawy elf)
- Julia Sunstriker <Mage Trainer>
- [2] Well Watcher Solanian (Krwawy elf)
- Lanthan Perilon
- [4] Aggression (Krwawy elf)
- [5] Felendren the Banished (Krwawy elf)
- [5] Aiding the Outrunners (Krwawy elf)
- Larianna Riverwind
- [9] A Somber Task
- [10] Whitebark's Memory
- Ley-Keeper Caidanis
- [5] Malfunction at the West Sanctum
- Ley-Keeper Velania
- [6] Arcane Instability
- Lieutenant Dawnrunner <Farstriders>
- [10] Taming the Beast
- [10] Taming the Beast
- [10] Taming the Beast
- [10] Beast Training
- [10] Amani Encroachment
- [11] Warning Fairbreeze Village
- Lord Saltheril
- [9] The Party Never Ends
- Magister Duskwither
- [10] The Magister's Apprentice
- Magister Jaronis
- [5] Major Malfunction
- [6] Delivery to the North Sanctum
- Magistrix Erona
- [1] Reclaiming Sunstrider Isle (Krwawy elf)
- [1] Hunter Training (Krwawy elf)
- [1] Mage Training (Krwawy elf)
- [1] Paladin Training (Krwawy elf)
- [1] Priest Training (Krwawy elf)
- [1] Rogue Training (Krwawy elf)
- [1] Warlock Training (Krwawy elf)
- [3] Unfortunate Measures (Krwawy elf)
- [3] Report to Lanthan Perilon (Krwawy elf)
- Magistrix Landra Dawnstrider
- [9] The Wayward Apprentice
- [9] Saltheril's Haven
- [10] Missing in the Ghostlands
- Marniel Amberlight <Innkeeper>
- [9] Ranger Sareyn
- Master Kelerun Bloodmourn <Blood Knight>
- [20] The Second Trial
- [23] Return to Silvermoon
- Matron Arena <Priest Trainer>
- [2] Well Watcher Solanian (Krwawy elf)
- Noellene
- [12] Summons from Knight-Lord Bloodvalor
- Outrunner Alarion
- [5] Slain by the Wretched
- [5] Completing the Delivery
- Pathstalker Kariel <Rogue Trainer>
- [2] Well Watcher Solanian (Krwawy elf)
- Ranger Degolien
- [7] Situation at Sunsail Anchorage
- [10] Farstrider Retreat
- Ranger Jaela
- [6] The Dead Scar
- Ranger Sallina <Ranger Trainer>
- [2] Well Watcher Solanian (Krwawy elf)
- Ranger Sareyn
- [9] Defending Fairbreeze Village
- [10] Runewarden Deryan
- Runewarden Deryan
- [10] Powering our Defenses
- Skymistress Gloaming
- [10] Return to Quartermaster Lymel
- Slain Outrunner
- [5] Package Recovery
- Summoner Teli'Larien <Warlock Trainer>
- [2] Well Watcher Solanian (Krwawy elf)
- [4] Windows to the Source
- Velan Brightoak
- [7] Pelt Collection
- Velendris Whitemorn
- [7] Lost Armaments
- [8] Wretched Ringleader
- Ven'jashi
- [11] Zul'Marosh
- Well Watcher Solanian
- [4] Solanian's Belongings (Krwawy elf)
- [4] The Shrine of Dath'Remar (Krwawy elf)
Nauczyciele klasowi
Horda
- Celoenus <Warlock Trainer>
- Garridel <Mage Trainer>
- Hannovia <Hunter Trainer>
- Noellene
- Ponaris <Priest Trainer>
- Tannaria <Rogue Trainer>
Nauczyciele profesji
Horda
- Aleinia <Jewelcrafting Trainer>
- Arathel Sunforge <Blacksmithing Trainer>
- Arcanist Sheynathren <Alchemy Trainer>
- Botanist Tyniarrel <Herbalism Trainer>
- Kanaria <First Aid Trainer>
- Magistrix Eredania <Enchanting Trainer>
- Mathreyn <Skinning Trainer>
- Quarelestra <Cooking Trainer>
- Sathein <Leatherworking Trainer>
- Sempstress Ambershine <Tailoring Trainer>
Kupcy
Horda
- Arathel Sunforge <Journeyman Blacksmith>
- Areyn <General Goods Vendor>
- Botanist Tyniarrel <Herbalist>
- Erilia <Enchanting Vendor>
- Faraden Thelryn <Armorsmith>
- Farsil <Armor & Shield Merchant>
- Geron <Weapon Merchant>
- Halis Dawnstrider <General Goods>
- Jainthess Thelryn <Cloth & Leather Merchant>
- Jilanne
- Kinamisa <Leatherworking Supplies>
- Kyrenna <Cheese Vendor>
- Landraelanis <Tradesman>
- Marniel Amberlight <Innkeeper>
- Paelarin <Bowyer>
- Raelis Dawnstar <Weaponsmith>
- Sailor Melinan <Drink Vendor>
- Sathiel <Trade Goods Vendor>
- Sempstress Ambershine <Journeyman Tailor>
- Shara Sunwing <General Supplies>
- Sheri <General Goods Vendor>
- Sleyin <Weapon Vendor>
- Solanin <Bag Vendor>
- Vara <Cloth and Leather Merchant>
- Vinemaster Suntouched <Wine and Spirits Merchant>
- Winaestra <Hawkstrider Breeder>
- Zalene Firstlight <Food & Drink>
Inne usługi
Horda
- Anathos <Stable Master>
- Duelist Larenis <Weapon Master>
- Innkeeper Delaniel <Innkeeper>
- Marniel Amberlight <Innkeeper>
- Perascamin <Riding Trainer>
- Silvermoon Guardian
- Skymistress Gloaming (Handlarz nietoperzy)